Hoofdsponsor:

Organisatie

emailadres Fortuna'74
info@fortuna74.nl

Bestuur bestuur@fortuna74.nl
Rosemarie Eissen:  voorzitter@fortuna74.nl
Renata AriĆ«ns:  secretaris@fortuna74.nl
Bob Ploegmakers:  penningmeester@fortuna74.nl
Diede van Doornik
Helmi de Wildt
Milou van Doornik

Wedstrijdsecretariaat: Hettie Coppes wedstrijdsecretariaat@fortuna74.nl

Ledenadministratie: Annemieke Vos ledenadministratie@fortuna74.nl

Technische commissie: tc@fortuna74.nl Helmi de Wildt Diede van Doornik Anouk Buys Marieke Kersten Taken van de Technische Commissie:
- Trainsters/ coaches aan teams koppelen
- Aanspreekpunt voor trainers/ coaches
- Ledenwerving verzorgen
- Zaalhuur trainingen regelen
- Oefenwedstrijden en toernooien regelen in overleg met trainer/ coach.

Verdeling binnen de TC: Aanspreekpunt en organisatorische taken worden onderscheiden:
Seniorenteams en junioren 1 en 2: Helmi en Marieke
B-C-D-E-F jeugdteams: Anouk en Diede.

Arbitragecommissie: arbitragecommissie@fortuna74.nl Willeke Kersten, Kim Langenhuijsen, Diede van Doornik en Rose-Marie Eissen

Jeugdcommissie: jeugdcommissie@fortuna74.nl
Miranda van Rodijnen, Wendy Willems, Karin Toonen Dekkers

Vertrouwenscontactpersoon: vcp@fortuna74.nl  Sophie van Doornik

Clubblad de Treffertreffer@fortuna74.nl  Ilse Arntz en Sofie Roelofs

Website en Facebook: Willeke Kersten Diede van Doornik (alleen facebook)

Kleding: kleding@fortuna74.nl  Anouk Buijs

Activiteitencommissie: Isa van Dijk en Anouk Buijs

Kampcommissie: kamp@fortuna74.nl:Diede van Doornik, Ilse Arntz en Nienke van Rhenen

Kantinecommissie: Esmee van der Voort en Nienke van Rhenen

Fortuna'74 draait op veel vrijwilligers. Maar zoals bij elke vereniging zijn vrijwilligers altijd welkom.  In de vorm van trainen/ coachen, bardienst draaien, zaalwacht draaien, scheidsrechter en in het bestuur maken vele handen licht werk. Lijkt het je wat om iets te betekenen voor Fortuna'74? Neem dan contact op met een van de bestuursleden